Reisgids Velence

Hongarije > Velencemeer > Velence

Omgeving

Vakantietips voor de omgeving weergeven:
km

categorie





foto's
Accommodaties
Bezienswaardigheden
Golfbanen
Havens
Kastelen en burchten
Kerken
Luchthavens
Musea
Overige
Pretparken en dierentuinen
Restaurants
Skigebieden
Stranden
Vakantieparken
Webcams


inhoudsopgave
1 Velence
land: Hongarije, regio: Velencemeer

1.1 Beoordelingen over de plaats

atraveo-Klant B. Dutoit schreef op 14-08-2011
Er zijn grote winkels beschikbaar op enkele kilometers. Er zijn ook kleinere winkels beschikbaar op wandelafstand. Het huis ligt op ongeveer 2 kilometer van het strand. Het meer is leuk en heeft voldoende recreatiemogelijkheden ter beschikking.
Een klant van atraveo schreef op 17-07-2010
Rustig gelegen, vlak bij afrit autosnelweg M7 op 40 km van Budapest. Het velencemeer is zeer rustig op weekdagen, in het weekend zijn er veel toeristen uit Hongarije zelf.
Een klant van atraveo schreef op 09-06-2009
Uitstekend gelegen zowel tov het meer als bijv het station (trips naar de hoofdstad); dit is tegelijk een beetje negatief gezien het lawaai veroorzaakt door feestende jongelui tijdens de weekends

1.2 Favoriete vakantiehuizen/-appartementen

object UNGVEL012001 (344388)
Vakantiehuis voor 4 personen ca. 120 m² in Velence, Velencemeer
2 slaapkamers, 2 badkamers, airconditioning, TV, strand 50 m, afgesloten perceel, wasmachine
object UNGVEL016001 (145256)
Appartement voor 4 personen ca. 80 m² in Velence, Velencemeer
2 slaapkamers, 1 badkamer, TV, kabel-TV, zwembad, strand 100 m, afgesloten perceel

Vakantiehuis zoeken

Nieuwsbrief

atraveo.nl opslaan bij:

Facebook Bookmark Twitter Bookmark Mister Wong Bookmark Yahoo Bookmark Google Bookmark Delicious Bookmark 
© 1997-2012 atraveo - De grote vakantiehuizenmarkt op internet - vakantiehuizen en -appartementen in heel Europa en wereldwijd