Reisgids Palotabozsok

Hongarije > Transdanubië > Palotabozsok

Omgeving

Vakantietips voor de omgeving weergeven:
km

categorie





foto's
Accommodaties
Bezienswaardigheden
Golfbanen
Havens
Kastelen en burchten
Kerken
Luchthavens
Musea
Overige
Pretparken en dierentuinen
Restaurants
Skigebieden
Stranden
Vakantieparken
Webcams


inhoudsopgave
1 Palotabozsok
land: Hongarije, regio: Transdanubië

1.1 Beoordelingen over de plaats

atraveo-Klant Kwappenberg schreef op 19-09-2011
Palotaboszok is slechts een klein plaatsje waar nauwelijks faciliteiten zijn, slechts een klein supermarktje dat af en toe geopend is en een klein kroegje. Wel staat in dit dorp een wereldwijd leverende wijnvatenfabriek, waar men gastvrij wordt ontvangen voor een rondleiding. Op 20 autominuten vindt men grotere plaatsen met meer faciliteiten (winkels, zwembad etc.). Ideaal voor wie rust en ruimte zoekt.
Een klant van atraveo schreef op 05-08-2009
Palotaboszok is een dorpje met slechts 1.100 inwoners, waarvan de meeste Duits spreken. We zijn zeer hartelijk ontvangen. In het dorp is een winkel, cafe en een dorpshuis, waar de mogelijkheid is om te internetten tegen een uiterst gering bedrag. Uit eten gaat hier helaas niet, maar kan in het nabijgelegen stadje Mohac waar ook een prachtig overdekt zwembad aanwezig is.

1.2 Favoriete vakantiehuizen/-appartementen

object 5332 (225121)
Vakantiehuis voor 2 personen ca. 100 m² in Palotabozsok, Transdanubië
1 badkamer, open haard, stereo-installatie, sat-TV, vaatwasser, afgesloten perceel, wasdroger, wasmachine, hond toegestaan

Vakantiehuis zoeken

Nieuwsbrief

atraveo.nl opslaan bij:

Facebook Bookmark Twitter Bookmark Mister Wong Bookmark Yahoo Bookmark Google Bookmark Delicious Bookmark 
© 1997-2012 atraveo - De grote vakantiehuizenmarkt op internet - vakantiehuizen en -appartementen in heel Europa en wereldwijd